Ana Sayfa Davetler Yonca’lar iyilikte yarışıyor

Yonca’lar iyilikte yarışıyor

Yoncadır Kadın Derneği’nin “Ocağındaki Yemek” projesi Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da katılımıyla düzenlenen organizasyonla tanıtıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da katıldığı kahvaltıdan elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi ailelere yılbaşı gecesi öncesinde erzak yardımı yapılacağı bildirildi. Dialog Concept sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve davetlilere Yoncadır Kadın Derneği’nin projeleri hakkında bilgin veren başkan Cansu Vatansever ihtiyaç sahibi ailelerin hayatına dokunmak için yola çıktıklarını söyledi. Şimdiye kadar 3 bin aileye erzak yardımı yaptıklarını söyleyen Vatansever “İyilik evrenseldir. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz” dedi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da yaptığı konuşmada “İhtiyaç sahibine ihtiyaç halinde dokunabilmek çok önemli. Hayatım boyunca yaşadığım tecrübelere dayanarak şunu söyleyebilirim ki; Vermekle bir şey eksilmiyor, aksine artıyor ve hatta bereketleniyor” dedi.

Yoncadır Kadın Derneği kurucu başkanı Cansu Vatansever Tüfekçi

Sema Taş

Sevtap Pircioğlu

Bahar Doğan

Gonca Eröner

Selda Cihan

Nazlı, Kayra Tunalılar

Sevcan-Özgür İlici, Dörtçelik Çocuk Hastanesi Başhekimi Sabit Şahin ve eşi Hacer Şahin

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yaptığı konuşmada “İhtiyaç sahibine ihtiyaç halinde dokunabilmek çok önemli. Hayatım boyunca yaşadığım tecrübelere dayanarak şunu söyleyebilirim ki; Vermekle bir şey eksilmiyor, aksine artıyor ve hatta bereketleniyor” dedi.

Yoncadır Kadın Derneği Başkanı Cansu Vatansever Tüfekçi ve yönetim kurulu üyeleri toplantıya Başkan Alinur Aktaş’a plaket verdi. Aktaş, derneğin faaliyetlerine destek vereceği sözünü verdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş dernek üyeleri ve katılımcılarla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz