Ana Sayfa Güncel Büyük Kulüp’te seçim heyecanı

Büyük Kulüp’te seçim heyecanı

Büyük Kulüp’te 24 Mart’ta yapılacak seçimlerde başkan adayı Ali Ulvi Erim, ürettikleri vizyon ve projelerle fark yarattıklarını, Büyük Kulüp üyelerinin sesini yönetime taşımayı hedeflediklerini söyledi.

Ali Ulvi Erim Büyük Kulüp’te seçimler öncesinde verdiği iftar yemeğinde genç ve dinamik bir kadro ile hazır olduklarını ifade etti. Beş adaylı seçimde, mevcut yönetimin içinden olmayan ve değişim söylemini “Daha Büyük Daha Kulüp” sloganıyla dile getiren tek başkan adayı Ali Ulvi Erim, yönetim ekibiyle birlikte seçimin en iddialı adayı olarak gösteriliyor.

Daha şeffaf ve kapsayıcı

4 ana başlık ve 18 maddeden oluşan yönetim manifestosu ile daha şeffaf, daha hesap verilebilir ve daha kapsayıcı bir Büyük Kulüp anlayışının temsilcisi olan Ali Ulvi Erim, ürettiği somut 18 proje ile de kulüp üyelerinden büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz Şubat ayında kulübe ek bir maliyet getirmeyecek, sponsorları belli olan projelerin muhatapları ile “İyi Niyet Protokolü İmza Töreni” düzenleyen başkan adayı Ali Ulvi Erim’in bu yaklaşımının kulüpte bir ilk olduğu konuşuluyor. Son olarak İSTEK Vakfı ile imzalanacak olan Şile’de bulunan Doğa Kulüp’ün Büyük Kulüp üyelerine kullanımına imkân verecek iyi niyet protokolü bilgisinin çok ses getirdiği belirtiliyor. Benzer bir protokolü Kalamış Yelken Kulübü ile imzalayan Ali Ulvi Erim, böylelikle kulübün yıllardan beridir artırılamayan fiziksel kapasitesine kalıcı çözüm bulmuş oluyor.

Somut çözümler

Fiyatların, seçimden bir gün sonra %25 indirilmesinden, mevcut yönetimin bahsettiği biriken para ile üyelerden 2 yıl aidat alınmamasına birçok proje ve program üreten Erim ve ekibi, çevreden, teknolojiye, vefa ve sağlık programlarından, kurumsal anlaşmalara, mekân düzenlemelerinden, hizmetin kalitesinin ve hijyenin artırılmasına her yaş grubundaki üye için somut çözümler sunuyor.

ALTUĞ ERİM, MELİHA ERİM, ALİ ULVİ ERİM, ONUR KIRAL

Erim: “Altın gibi 3 yıl için rengimiz altın sarısı”

Konuyla ilgili açıklama yapan Ali Ulvi Erim “24 Mart kulübümüz için bir milat olacak. İnanıyorum ki, değişim isteyen üyelerimiz, kendini temsil eden bizim listemize teveccüh gösterecekler. Son 7 yılı unutturacak bir dönem yaşayacağız. Kulübümüzü eski parlak günlerine getireceğiz. Altın gibi bir 3 yıl planlıyoruz. Bu sebeple seçimlerde rengimiz altın sarısı. Üyelerimize güvenim tam. Oylarını kullanarak, kulübümüze sahip çıkacaklar” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz