Ana Sayfa Davetler Sitare Kalyoncu’dan veda yemeği

Sitare Kalyoncu’dan veda yemeği

İş, cemiyet ve sanat dünyasının tanınmış isimleri Sitare Kalyoncuoğlu’nun yaza veda yemeğinde bir araya geldi.

Bodrum MaçaKızı’nın büyüleyici atmosferinde gerçekleşen çok özel davette Sahir Erozan, Sinan Şahinbaş, Hakan-Banu Mermerci, Zeki Zorlu-Filiz Ağaoğlu, Ceylan Pirinçcioğlu, Hüsamettin-Simla Bayazıt, Hasan-Özlem Mutluçetin, Tuna-Ayşenur Hanağasıoğlu, Süleyman Kosif gibi ünlü isimler bir araya geldi. Davetliler, gecede MaçaKızı’nın şefi Aret Sahakyan’ın hazırladığı özel yemek menüsü ve viski uzmanı Jodie Marriott’un seçtiği eşsiz viskiler eşliğinde benzersiz bir yemek deneyimi yaşadı. Davette sunulan çok özel menülere The Macallan’ın A Night on Earth, The Macallan Double Cask 18 Years Old, The Macallan Harmony Collection: Rich Cacao, The Macallan Sherry Oak Cask 18 Years Old serileri eşlik etti.

 

Süleyman Kosif

Reşat Domaç, Numan Konan

Özlem-Hasan Mutluçetin

Simla-Hüsamettin Bayazıt

Sitare Kalyoncuoğlu

Jodie Marriott

Bodrum MaçaKızı’nın büyüleyici atmosferinde gerçekleşen çok özel davette Sitare Kalyoncuoğlu tüm detaylarla yakından ilgilendi.

Aret Sahakyan, Jodie Marriott

Davetliler, gecede MaçaKızı’nın şefi Aret Sahakyan’ın hazırladığı özel yemek menüsü ve viski uzmanı Jodie Marriott’un seçtiği eşsiz viskiler eşliğinde benzersiz bir yemek deneyimi yaşadı.

Bodrum MaçaKızı’nın büyüleyici atmosferinde gerçekleşen çok özel davete cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz