Ana Sayfa Davetler Başarım Sensin Derneği’nden yaza veda

Başarım Sensin Derneği’nden yaza veda

Başarım Sensin Derneği, burs verdiği üniversite öğrencilerinin eğitimlerine katkı sağlamak için Ruins Bodrum’da bir akşam yemeği düzenledi.

Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder’in ev sahipliği yaptığı aynı zamanda Muse Contemporary tarafından düzenlenen sergide Fransız Sanatçı Laurence Jenk’in eserlerinin de sergilendiği yemeğin gelirinin derneğin bünyesinde burs alan başarılı ancak fırsat eşitsizliği yaşayan üniversite öğrencilerinin eğitim fonuna aktarılacağı belirtildi.

Etkinliğe dernek üyelerinden Özge Argüder Sander, Yeşim Manav, Mine Aksu, Ferah Memişoğlu, Tülin Sanlı, Hülya Uyar, Pınar Solu gibi isimler katılırken , cemiyet dünyasından Zeynep Germen, Esra Öztürk, Yonca Gürol, Kadriye Olgar, Rabia Kurşun, Şeyda Haksal gibi isimler de davete katılarak derneğe gönülden destek verdiler.
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın coşkusunun da yaşandığı gecede, tüm misafirler marşlar eşliğinde Türk Bayrakları’nı sallayarak bayramı önceden hep beraber gururla kutladılar. DJ Ali Sayar’ın performansı ile devam eden gecede, konuklar geç saatlere kadar eğlenirken 2022 yazına birlikte dans ederek veda ettiler.

Özge Sander, Şule Argüder
Esra Öztürk
Ferah Memişoğlu
Hülya Uyar
Kadriye Olgar, Şule Argüder, Mine Aksu
Nurgün Kemalbay
Özge Sander
Yeşim Manav
Kadriye Olgar
Rabia Kurşun
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın coşkusunun da yaşandığı gecede, tüm misafirler marşlar eşliğinde Türk Bayrakları’nı sallayarak bayramı önceden hep beraber gururla kutladı.
Başarım Sensin Dernek Üyeleri
DJ Ali Sayar
Şeyda Haksal
Başarım Sensin Dernek Yönetimi
Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder
Zeynep Germen
Yeşim Manav, Saadet Büyük, Şule Argüder

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz