Ana Sayfa Güncel Sağlık çalışanlarına

Sağlık çalışanlarına

Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (BUSADER), COVİD 19 Pandemisi süresince büyük özveri ile çalışan sağlık kahramanlarımıza teşekkür için başlattığı “1000 Turna 1000 Dilek” projesiyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Sağlık kahramanlarımıza teşekkür sunmak adına esas alınan turna kuşu Japon kültüründe barış ile umudu temsil ediyor ve 1000 turna katlandığında dileklerin gerçek olacağı inanılıyor. Origami Sanatçısı Gürat Öztürk‘ün de yer aldığı proje kapsamında BUSADER üyeleri tarafından katlanan 1000 turna, yazılan teşekkür mektubu ile birlikte ülkemiz genelinde pandemi için en yoğun hizmet veren hastanelerin sağlık çalışanlarına ulaştırıldı.

Şehir Hastanesi’ne ağaç

Yine Proje kapsamında katlanan 1000 turnadan oluşan temsili ağaç, 14 Mart Tıp Bayramı için Bursa Şehir Hastanesi’nde, sağlık çalışanlarımıza olan minnetin bir göstergesi olarak kuruldu. Turna ağacının sergiye açılması, Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Sinem Akselim, Hastane Müdür Yardımcısı Nesrin Demirkan, BUSADER Yönetim Kurulu Başkanı Zerrin Özgüle ve yönetim kurulu üyeleri, Origami Sanatçısı Gürat Öztürk ve sağlık çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

1Galeri

Nesrin Demirkan, Zerrin Özgüle, Sinem Akselim

2Galeri

BUSADER Yönetim Kurulu Üyeleri

3Galeri

BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle

4Galeri

5Galeri

Origami sanatçısı Gürat Öztürk ve BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle
Tülin Günbatılı
Esin Seymen
Asiye Pampu

6

Ebru Boztekin

7Galeri

Ayşe Alagöz

8Galeri

Sinem Uğurgün

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz