Ana Sayfa Güncel BUSADER’de bayrak değişimi

BUSADER’de bayrak değişimi

Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (BUSADER) kurucu başkanı Zerrin Özgüle 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda görevini Tülin Günbatılı’ya devretti.

Hayata geçirdiği sosyal destek projeleriyle hem Bursa’a hem de ulusal çapta adından söz ettiren BUSADER’in Podyumpark Davet’te düzenlenen genel kurul toplantısına RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zarif Alp, BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eroğlu, BALKANSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Seçil Bulcan Ürküt, BUSADER İstanbul Şube Başkanı Dr. Yasemin Yakut ve çok sayıda üye katıldı.

 “Hayata tutunuyoruz”

BUSADER’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı olan Tülin Günbatılı, dernek olarak insanların hayatını güzelleştirmeye devam edeceklerini söyledi. Topluma fayda sağlamak amacıyla kurulan BUSADER’in bugüne kadar çok önemli sosyal yardım projelerine imza attığına işaret eden Tülin Günbatılı; “Yeni dönemde en büyük hedefimiz daha fazla hayırsever ile daha fazla projeyi hayata geçirmek olacak. Bu amaçla 2021-2023 sloganımızı “Hayata Tutunuyoruz” olarak belirledik. Sloganımız doğrultusunda ruh sağlığı, organ bağışı ve ilk yardım başlıkları altında çok sayıda çalışma gerçekleştireceğiz. Bizim için BUSADER demek sadece iyilik değil, birlik olmak demektir. Ben ve ekibim bu hedefle yeni dönemde daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Destekler 1,5 MİLYON TL’ye ulaştı

Derneğin kurucu başkanı olan ve yeni dönemde Yüksek Danışma Kurulu Başkanlığı görevini üstlenecek olan Zerrin Özgüle ise gerçekleştirdiği konuşmada 4 yıldır sağlık ve eğitim alanında çok sayıda projeye imza attıklarını vurguladı. Pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılara rağmen birbirinden kıymetli işler yaptıklarını aktaran Zerrin Özgüle; “İl Sağlık Müdürlüğü ve Bursa Uludağ Üniversitesi başta olmak üzere COVİD-19 ile mücadele eden tüm sağlık kuruluşlarına yardım ettik. Talep edilen cihaz ve ürünleri temin ederek, çok önemli eksiklikleri gidermeyi başardık. Uzaktan eğitim sürecinde ihtiyaç sahibi yüzlerce öğrencimize tablet temin ettik. Turna projemiz ile sağlık çalışanlarımızın yanında olduk. Görev süremiz içerisinde sağlık ve eğitim alanında gerçekleştirdiğimiz yardım projelerinin tutarı 1,5 milyon TL’ye ulaştı. Bu açıdan mutlu ve gururluyuz. Bizlere her zaman destek olan kıymetli üyelerimize ve işbirliği yaptığımız herkese gönülden teşekkür ediyorum. Yeni dönemde Tülin Günbatılı ve yönetim kurulu üyelerinin aynı azimle çok güzel projelere imza atacağına inanıyor, başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu. Programın son kısmında yeni Yönetim Kurulu Başkanı Tülin Günbatılı, Kurucu Başkan Zerrin Özgüle ve ekibine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çiçek takdim etti.

1Galeri

Seher Ünsal

2Galeri

Gülay Erkırmış

3Galeri

Şule Özen

4Galeri

Genel kurula BUSADER İstanbul Şubesi üyeleri de katıldı.

5Galeri

Sinem Uğurgün

6Galeri

Ebru Boztekin

7Galeri

Ahsen Gökçen

8Galeri

Ece Derman

9Galeri

Mesil Aysu

10Galeri

BUSADER Yeni Yönetim Kurulu

11Galeri

Ayfer Duygu

12Galeri

Gamze Çelikcan

13Galeri

Kaja Hastemi Elses, Pervin Günbatılı

14Galeri

Leyla Uyar Cantürk

15Galeri

Ayşe Alagöz

16Galeri

Ebru Yıldırım

17Galeri

Dila, Ezgi Işık

18Galeri

Veda Girgin Eroğlu

19Galeri

Fatma Çil

20Galeri

Yüksel Akalp

21Galeri

Ayşegül Müngen Erim

22Galeri

Oya Eroğlu

23Galeri

Didem Savcı Şanlı

24Galeri

Sema Solmaz

25Galeri

Sudan Şahin

26Galeri

Tülin Günbatılı, Zerrin Özgüle

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz