Ana Sayfa Güncel Ah şu İngilizce!

Ah şu İngilizce!

Bursa Eğitim İhtisas Lions Kulübü,  Podyum Sanat Mahal’de “İngilizce’nin matematiğini yazan adam” olarak tanınan Taner Çağlı’yı ağırladı.

Türkiye’nin İlk İhtisas Lions Kulubü Bursa Eğitim İhtisas Kulübü, Taner Çağlı’yı Bursalılarla buluşturdu. Çağlı’nın Bursa’daki ilk söyleşisi Podyum Sanat Mahal’de yapıldı. Çağlı, yoğun ilgi gören ve yaklaşık 2 saat süren söyleşinin ardından Bursa Eğitim İhtisas Kulübü’yle ortak çalışmalar içinde bulunmaya devam edeceklerini söyledi.

Taner ÇAĞLI kimdir?

2009 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesin Çevirmenlik Bölümü’nden mezun olmuştur.Eğitim döneminde kendisinin icat ettiği bir metod ile İngilizce öğretmenin farklı bir yolunu bulan Taner Çağlı 2011 yılında ‘’Dil Mektebi’’ni kurmuştur. 8 Yılda, Dil Mektebi markasıyla, farklı şehirlerden 2500+ kişiye ‘ileri düzeyde’  İngilizce öğretmiş, 100.000’den fazla kişiye ezber bozan “İngilizce Düşünme Seminerleri” vermiş; birçok mekanda 10.000’den fazla “İnGizlice Stand-up” adlı tek kişilik gösteri gerçekleştirmiş, önemli üniversitelerde “İlham veren konuşmalar” yapmış ve  Şubat 2019 tarihinden itibaren de  Youtube’a giriş yaparak daha fazla kişiye ulaşmıştır. 2019 Eylül’den itibaren, Kod Değiştirme ile İngilizce Eğitimi– Online Versiyon ile daha etkili, daha kalıcı, daha kapsamlı bir eğitimi çok daha ucuza ve dünyanın her yerinden herkesin erişebileceği bir şekilde hazırlayarak İngilizce öğretmeyi hedeflemiştir.

1Galeri

Aslı-Z. Polat, Atlas Koyuncu

2Galeri

Aslı Elibol

3Galeri

Aslı Şalgam, Gülay Toy

4Galeri

Berrin Mercan

5Galeri

Çağla Nur Süer

6Galeri

Duygu Bekiroğlu

7Galeri

Gülnur Algül

8Galeri

Hasan İzer, Süreyya Özekin

9Galeri

Mine Şahin

10Galeri

Muhammet İnan

11Galeri

Neşe Baklacıoğlu

12Galeri

Oktay Şarlı

13Galeri

Pınar Erdem

14Galeri

Şükriye Özmeriç

15Galeri

Zeynur Körosman

16Galeri

Şeyda Şençayır

17Galeri

Taner Çağıl, Eğitim İhtisas Lions Kulübü’nün davetlisi olarak Bursalılarla buluştu.

18Galeri

Taner Çağıl’ın “-1’den 0’a İngilizce tırmanışı semineri” ilgiyle izlendi.

19Galeri

Taner Çağıl’ın “-1’den 0’a İngilizce tırmanışı semineri” ilgiyle izlendi.

20Galeri

Taner Çağıl’ın “-1’den 0’a İngilizce tırmanışı semineri” ilgiyle izlendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz