Ana Sayfa Davetler Zeynep Erol’dan yeni koleksiyon; ‘Kadim Mısır”

Zeynep Erol’dan yeni koleksiyon; ‘Kadim Mısır”

Tasarımcı Zeynep Erol, Mısır gezisinden ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonu “Kadim Mısır”a özel bir lansman düzenledi. Davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

Nişantaşı’nda tasarımcının kendi adını taşıyan atölyesinde gerçekleştirilen renkli davete, iş ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim katıldı. Şebnem Çapa, Gülden Büyükuçak, Melis Ağazat, İdil Lüleci, Şah Yaycı, Şeli Elvaşvali, Cana Gürmen, Bike Gürsel, Begüm Karamahmutoğlu, Güllü Aybar, Candan Varnalı, Moshe Aelyon, Fatoş Yalın Arkun, Aslı Soyak, Zeynep Madra, Şenay Güleç, Hülya Erbak, Ceylin Erbak Aytekin, Zeynep Atabarut, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Ferhan İstanbullu, Emine Erdem ve Zeynep Hamedi gibi çok sayıda isim Erol’un yeni koleksiyon sergisini gezdi.

Zeynep Madra, Arzu Atabarut

Zeynep Erol

Zeynep Erol, Ferhan İstanbullu

Şenay Güleç

Şeli Elvaşvili

Şebnem Çapa

Şah Yaycı

Melis Ağazat

Tasarımlarının çıkış hikayesini anlatan Erol, “Her yolculuğumda olduğu gibi Mısır gezimden de derin hislerle döndüm. Uzun bir süre sonunda içimden taşan duygularımı tasarıma dökerek sizlerin karşısına çıkardım” diye konuştu. Erol, koleksiyonu görmeye gelen tüm davetlilerle tek tek tasarımlarının hikayesini paylaştı.

Zeynep Erol, 50’yi aşkın takıdan oluşan özel koleksiyonuyla Mısır’ın kadim sembollerini, zengin kültürünü ve gizemli tarihini yansıtıyor. Erol, lapis, turkuvaz, kum rengi, akik ve mercan taşlarının yanı sıra elmas ve pırlantanın da hakim olduğu koleksiyonuyla, insanlık tarihini piramitler, duvar resimleri, hiyeroglifler üzerinden anlatan Mısır’ın hikayesini tasarımları üzerinden anlatıyor.

İdil Lüleci

Hülya Erbak, Ceylin Erbak Aytekin

Güneş Mutlu Mavituncalılar

Güllü Aybar

Gülden Büyükuçak

Emine Erdem

Elmon Pekmez

Candan Varnalı

Cana Gürmen

Berna Sağlam Naipoğlu, Moshe Aelyon, Fatoş Yalın Arkun

Begüm Karamahmutoğlu

Aslı Soyak, Şebnem Çapa

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz