Ana Sayfa Moda Özel defileye özel konuklar

Özel defileye özel konuklar

Ünlü modacı Hakan Akkaya’nın hazırladığı, “2022 Hakan Akkaya&Cinderella Bridal Capsule Collection” özel bir defileyle Tersane İstanbul’da tanıtıldı.

Hakan Akkaya Cinderella Gelinlik defilesinde 45 gelinliğe yer verdi. 100 özel parçalık koleksiyonunun tanıtımında 35 manken yer aldı. Ünlü top model Çağla Şikel baş manken olarak kendisi için “Hakan Akkaya & Cinderella Bridal Capsule Collection” koleksiyonundan tasarlanan 2 ayrı tasarım ile podyumda fırtına gibi esti. Defilenin bir başka sürprizi ise 2015 yılında Kolombiya Güzellik Kraliçesi seçilen, aynı zamanda Soner Sarıkabadayı’nın eşi olan Madelein Lopez Camelo, doğum sonrası 3 yıl sonra ilk kez anne olarak podyuma çıkması oldu. Eşini yalnız bırakmayan Soner Sarıkabadayı podyumda hayranlıkla izledi.

Hakan Akkaya Cinderella Gelinlik defilesinde Nirengi Derneği ile iş birliği yaparak “Çocuk Yaşta Erken ve Zorla Evliliklere Dur De” mesajı ile davetlilere siyah gül dağıtarak çocuk gelinleri protesto etti. Defilede Türkiye’nin 75 yaşındaki en yaşlı modeli Nezahat Oyna, çocuk yaşta erken ve zorla evlilikleri protesto etmek için gelinlik giyerek podyuma çıktı. Oyna’nın gelinlikle birlikte elinde tuttuğu siyah gül ile çocuk gelinlere dur mesajını vermesi ayakta alkışlandı.

Hakan Akkaya defile sonunda Cinderella Gelinlik’in sahibi Erdinç Karadağ ile basın mensuplarının sorularını yanıtladı.45 gelinliğinin toplam maliyetini 3.000.000 TL olduğu defilede kullanılan Lion Diamond markalı elmas işlemeli mücevherlerin 1 milyon USD olduğu hatırlatılan Akkaya; “Türkiye’nin en görkemli ve prodüksiyon olarak en pahalı defilesini yapmış olmak mutluluk veriyor. Ben bütçe belirtmeyeyim ama milyonluk defile oldu diyebilirim.”

Ayrıca Miss Turkey World 2016 Güzeli, sunucu Buse İskenderoğlu ve Miss Model Of Turkey 2005 birincisi, 2017 Miss Turkey birincisi Sinem Sülün de podyumda yer alan önemli mankenler arasındaydı. Hakan Akkaya’nın Cinderella Gelinlik için tasarladığı gelinlikler 100.000 adet inci, 300.000 bin kristal taşlarla 100 kişilik ekip tarafından el işçiliğiyle işlenen koleksiyonunda görkemi ile moda severlerden tam not aldı.  Defileyi iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda tanınmış isim izledi.

1Galeri

Ahu-Süleyman Orakçıoğlu

2Galeri

Aslıhan Doğan Turan

3Galeri

Berfin Uluman

4Galeri

Buket Aydın

5Galeri

Burcu Şendir

6Galeri

Eda Erdoğan

7Galeri

Gonca Vuslateri

8Galeri

Hande Demir

9Galeri

Saba Tümer

10Galeri

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı

11Galeri

Ersin Kayalar, Siren Ertan

12Galeri

Sitare Kalyoncuoğlu

13Galeri

Soner Sarıkabadayı

 

14Galeri

Volkan Karataş, Sinem Yıldırım

15Galeri

Gülşah Çınar, Burcu Erçil

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz