Ana Sayfa Güncel Hızır Oto Bursa’ya merhaba dedi

Hızır Oto Bursa’ya merhaba dedi

Hızı Oto, Goodyear lastikleriyle Bursa yollarına merhaba dedi. Ata Bulvarı’ndaki showroom yenilikçi yapısıyla alışılmış lastikçi anlayışını değiştiriyor.

Hızır Oto, Goodyear lastiklerini farklı bir bayilik anlayışla Bursa’ya getirdi. “Önce insan” ilkesiyle yola çıkan Hızır Oto Bursa Goodyear Bayisi, ferah atmosferi, nezih bekleme salonu ve güler yüzlü çalışanları ile standartların ötesinde bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Artık kadın sürücüler de oluşturulan steril ve güvenilir ortamda kahvesini yudumlayarak araçlarını bekleyebilecek. Nilüfer’in en işlek caddelerinden biri olan Ata Bulvarı’nda hizmete açılan Bursa Goodyear Bayisi aracın evinizden alınıp değişimleri yapıldıktan sonra yeniden size teslim edilmesi şeklinde VIP bir hizmet de sunuyor. Showroom’un açılışı kurdelasını şirket kurucu ortaklarından Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu eski üyesi Yılmaz Çatalcalı ve Hızır Oto Genel Müdürü Yağızhan Çatalcalı birlikte kesti.

1Galeri

Şirket kurucu ortaklarından Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu eski Üyesi Yılmaz Çatalcalı ve Hızır Oto Genel Müdürü Yağızhan Çatalcalı

2Galeri

Yasemin Filiz

3Galeri

Goodyear yönetiminden Kuzeybatı Türkiye Satış Müdürü Çağatay Aktuğ, Ticari Pazarlama Müdürü Melih Aksoy, Kuzeybatı Türkiye iş geliştirme yöneticisi Taner Aydın da açılışa katıldı. İlk yeni nesil Goodyear bayiliğinin burada olmasının Bursalılar için büyük bir şans olduğunu dile getiren ekip, Hızır Oto Goodyear Bayisini, pilot bayi olarak örnek gösterdi.

4Galeri

5Galeri

Goodyear çalışanlarından sürpriz defile… Bayi çalışanlarının Goodyear yeni sezon iş kıyafetlerini giyerek yapmış olduğu sürpriz defile herkesi çok şaşırttı ve eğlenceli anların yaşanmasını sağladı.

6Galeri

Kemal Ertek

7Galeri

Volkan Taşkınarda, Özkan Kara, Yusuf İşsever, Emrullah Oltulu

 

8Galeri

İnci Özen, Büşra Argın Ertuğrul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz