Ana Sayfa Davetler Hasbahçe’den eğitime katkı

Hasbahçe’den eğitime katkı

Alaluxa’nın Hasbahçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin burs verdiği üniversite öğrencileri yararına düzenlediği alışveriş şenliği Çelik Palas Otel’de yapıldı.

Ev tekstilinden, modaya, mücevherden dekorasyona farklı alanlarda faaliyet gösteren firmaların stant açtığı etkinlik gün boyu sürdü. Alışveriş şenliğinde ayrıca “Sürdürülebilir İyi Yaşam” başlığı altında bir konferans da düzenlendi. Kendi adını taşıyan markasıyla Türk modasının sayılı isimleri arasında yer alan Bursalı tasarımcı Arzu Kaprol, Deriderim markasının kurucusu Berna Aşıroğlu ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Pınar Bahat’ın katılımıyla düzenlenen ve sohbet tadında geçen konuşmalar davetliler tarafından büyük ilgiyle izlendi. Kendi adını taşıyan markasını 1998 yılında moda tutkunlarıyla buluşturan Kaprol’un hem sürdürülebilir iyi yaşam hem de Bursa’da geçen çocukluk yıllarıyla ilgili anlattıkları izleyicilerden büyük alkış topladı. Berna Kırcı Aşıroğlu ve Pınar Bahat’ın konuşmaları da ilham vericiydi. Hasbahçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sibel Toygun, konferans sonunda konuşmacılara çiçek verirken “Bu özel günde bizi yalnız bırakmayan ve yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte büyük bir aileyiz” dedi.

Berna Kırcı Aşıroğlu, Arzu Kaprol, Pınar Bahat

Aşıroğlu, Kaprol ve Bahat’ın konuşmaları ilgiyle izlendi.

Berna Kırcı Aşıroğlu, Şükran Kırcı

Berna Aysu, Berrin Dinçsoy

Cansu Vatansever

Çiğdem Karagöz

Ece Öner, Yasemin Pulat

Özgür İde Acarbabacan, Şeyda Ergün, Elif Epiri

Selda Cihan

Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği’nin (LÖDER) standına gelen ziyaretçilere dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Tuğçe Kurt

Zuhal Mısırlı, Anzelha Nazlı Tan

Anzelha Nazlı Tan, Pınar Bahat, Nagehan Akdemir, Arzu Kaprol, Şeyda Ergün, Sibel Toygun, Neşe Türeyengil, Şükran Kırcı

Berna Aşıroğlu, Arzu Kaprol, Pınar Bahat, Sibel Toygun

Cansu Vatansever, Arzu Kaprol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz