Ana Sayfa Güncel Güral Ailesi’ni buluşturan konser

Güral Ailesi’ni buluşturan konser

NG Grup, çalışma arkadaşlarıyla motivasyon gecesinde bir araya geldi. Aslı Hünel’in sahne aldığı gecede NG Ritim Grubu da ilk kez dinleyicilerle buluştu ve perküsyon şovuyla izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Adını Kütahya’dan alarak yarattığı değerle tüm Türkiye’yi saran ve ülke sınırlarını aşarak bugün dünyanın en saygın markaları arasında yer alan Kütahya Porselen ve NG Kütahya Seramik çalışma arkadaşlarıyla motivasyon gecesinde buluştu. Motivasyon etkinlikleri kapsamında NG Grup şirketleri bünyesinde 10 ila 40 yıl süreleri arasında çalışanlara plaket de verildi. Aslı Hünel’in sahne aldığı gecede NG Grup çalışanlarından oluşan 30 kişilik NG Ritim Grubu da bir şov gerçekleştirdi.

Gülsüm Güral Müzesi’nde sergilenecek

Aslı Hünel konser sırasında daha önce kendisi için özel olarak hazırlanan porselen tacını da Gülsüm Güral Müzesi’nde sergilenmek üzere Sema Güral Sürmeli’ye verdi. Kütahya’daki Saklı Dünya Restoran’da gerçekleşen geceye Nafi Güral, Gülsüm Güral,  Sema Güral Sürmeli, Erkan Güral,  Hediye Güral Gür, Gülden Güral ve NG Grup çalışanlarının yanı sıra ailenin yakın dostları Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu, Yelda İpekli, Müge Sırmabıyık ve Mustafa Seven de katıldı.

Sema Güral Sürmeli: “NG Ritim grubu ile motivasyonumuzu artırdık”

Sema Güral Sürmeli’nin de aralarında bulunduğu 30 kişiden oluşan NG Ritim grubu, motivasyon gecesindeki perküsyon şovuyla büyük beğeni topladı. NG Grup Kurucu Başkanı Nafi Güral, gecede Aslı Hünel’e ve NG Ritim grubuna teşekkürlerini sunarak “Bu kadar kısa zamanda daha önce hiç tecrübesi olmadıkları bir enstrüman grubunu bu kadar güzel icra eden NG Ritim grubuna tebriklerimi, takdirlerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“Hayalimi gerçekleştirdik”

Gecede bir konuşma yapan Sema Güral Sürmeli, bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi ve NG Ritim grubu hakkında bilgi verdi: “Benim çok uzun yıllardır böyle bir hayalim vardı ama bir türlü gerçekleştiremedim. Birçok hobim var ama bunlar genelde bireysel çalışmalar. Ben değil, biz olarak takım ruhuyla ortaya çıkacak bir işi çok arzu ediyordum.  Aniden tüm personelimize mail attık ve bir ritim grubu kurmaya karar verdiğimizi duyurduk. ‘Ben varım’ diyen 30 arkadaşımızla çalışmalara hemen başladık. Bildiğiniz üzere  30 Ağustos’un 100. yılı… Biz bu gecemizi Dumlupınar’a, Dumlupınar’da bizim için hayatını veren 137 bin şehidimize adayarak gerçekleştirmek istedik ve tamamen tesadüfen 30 kişi olduğumuzu fark ettik. Sahnede 12 farklı enstrüman var. 12 farklı enstrümanın aynı ton çalabilmesi ve birbirini aslında hiç tanımayan ekip arkadaşlarımızın burada birlik olabilmesi bizim için çok önemliydi. İnanılmaz motive olduk, eğlendik ve güzel anılar biriktirdik.”

Sema Güral’dan NG Marşı

NG Ritim grubu porselen ve seramik ürünlerle birlikte ayrıca plastik varillerle ritim yaparak atık maddelerin yeniden değerlendirilmesine de dikkat çekti. Grubun sürprizlerinden biri de 10. Yıl marşı koreografisi ve NG Marşı oldu. Sözü ve güftesi Sema Güral Sürmeli’ye ait NG Marşı dinleyenlerden büyük beğeni topladı.

1Galeri

NG Grup Kurucu Başkanı Nafi Güral

2Galeri

Gecede Aslı Hünel sahne aldı.

3Galeri

Aslı Hünel, Gülsüm Güral, Sema Güral Sürmeli

4Galeri

Aslı Hünel, daha önce kendisi için özel olarak hazırlanan porselen tacını Gülsüm Güral Müzesi’nde sergilenmek üzere Sema Güral Sürmeli’ye verdi.

5Galeri

Gülsüm Güral

6Galeri

Aslı Hünel

7Galeri

Nafi Güral, Sema Güral Sürmeli, Aslı Hünel, Erkan Güral

8Galeri

Sema Güral Sürmeli

9Galeri

Sema Güral Sürmeli

10Galeri

Sema Güral Sürmeli

11Galeri

Sema Güral Sürmeli

12Galeri

Çalışanlardan oluşan 30 kişilik NG Ritim Grubu perküsyon şovuyla büyük beğeni topladı.

13Galeri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz