Ana Sayfa Güncel Efsane DJ’ler Bodrum’da

Efsane DJ’ler Bodrum’da

The Marmara Bodrum’da, Cüneyt Kurt’un başlattığı, Atilla Şen öncülüğünde düzenlenen efsane White Nights ile Tuti Sessions etkinlikleri ünlü isimler eşliğinde başladı.

Türkiye’nin deneyimli DJ’lerini ağırlayacak olan Tuti Sessions, Cüneyt Kurt’un başlattığı ve Atilla Şen öncülüğünde düzenlenen White Nights Açılış Gecesiyle start aldı. Selma Şeşbeş’in ev sahipliğini yaptığı gecede, tanıdık birçok sima yerini aldı! Aykut Gürel, Banu İkbal,  Esra Özkan,  Nilüfer Tarkan,  Murat Murathanoğlu,  Hülya Alemdar,  Levent Aydan, Ertuğrul Bitlis’de Cüneyt Kurt’un efsane müzikleri ile eğlenceli bir gece geçiren isimler arasındaydı.

Unutulmaz bir yaz olacak

The Marmara Bodrum, Türkiye’nin bir dönemine imzasını atan DJ’ler ile Tuti Lounge & Bar terasında eğlence severlere unutulmaz bir yaz vaat ediyor. Muhteşem Bodrum manzarası eşliğinde, Cüneyt Kurt, Yosi Gabay, Vedat Dilber, Semih Salhon, Alper Levi, Niso Adato, Nazım Betin, Atilla Şen, Ali Çarmıklı, Murat Güney ve Niyazi Yelkencioğlu ile Tuti Sessions etkinlikleri tüm yaz devam edecek. The Marmara Bodrum, Tuti’nin eşsiz lezzetleri ve nefis kokteylleri ile konuklarını ağırlamayı sürdürecek. The Marmara Bodrum’un eşsiz mimarisinde doğa ve konfor kusursuz bir şekilde harmanlanıyor. İnce detaylarda gülümseten esprili objeler ve sanat eserleri bir anda etrafınızı sarıyor. Muhteşem gün batımı manzarası, şehir merkezine yakınlığı, lüksü, konforu ve hijyeni buluşturan The Marmara Bodrum, butik otel anlayışı ile hizmet veriyor. The Marmara Bodrum, Bodrum’u dört mevsim yaşamak isteyenlerin bu yaz perşembe gecelerinin değişmez adresi oluyor.

1Galeri

Atilla Şen, Cüneyt Kurt, Selma Şeşbeş

2Galeri

Aykut Gürel

3Galeri

Seran Bilgi, Ata Eremsoy

4Galeri

Deniz Selvi, Cüneyt Kurt, Esra Özkan, Önder Çider

5Galeri

Yasemin, Banu İkbal

6Galeri

Tuvana Aktulga, Sibel Savacı, Cüneyt Kurt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz