Ana Sayfa Davetler Doğru nefes al yaşamın değişsin

Doğru nefes al yaşamın değişsin

Nilüfer Lions Kulübü’nün konuğu olan Nevşah Fidan Karamehmet’in, doğru nefes almanın insan hayatına etkilerini anlattığı konuşması ilgiyle izlendi.

Bursa’nın en aktif sivil toplum kuruluşlarından Nilüfer Lions alanında uzman konukları üyeleriyle buluşturmaya devam ediyor. Daha önce Bursalı modacı Atıl Kutoğlu, cemiyet hayatının tanınmış ismi Fatoş Altınbaş Sarıgül, işadamı Sadettin Saran ve gazeteci İsmail Küçükkaya gibi alanında başarılı olmuş isimleri konuk eden Nilüfer Lions’un son konuğu nefes koçu Nevşah Fidan Karamehmet oldu. Club AltınCeylan’da üyelerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan Nevşah Fidan Karamehmet nefes koçluğu hakkında bilgi verirken, son dönemde popüler olan mucize nefes kursunda yaptıklarını davetlilere anlattı.

Kaliteli yaşamın sırrı doğru nefes

Doğru nefes alarak yaşam kalitesini yükseltmenin mümkün olduğuna vurgu yapan Karamehmet gelen soruları da yanıtladı. 2002 yılında İzmir’in ilk yoga ve meditasyon merkezini açan Nevşah, 2015 yılında Nefes Koçluğu Federasyonu’nu kurmuş. Nevşah Fidan Karamehmet’in, mimarlık okuduktan sonra hayatını tamamen değiştirmeye karar vermesi, Hindistan’da ilk transformasyonel nefes seansını alışı ve eğitimlerin üzerindeki etkilerini paylaştığı konuşma üyeler ve davetliler tarafından büyük bir dikkatle izlendi. Özlem Can, Lions’un kurucusu Melvin Jones’un da anıldığı toplantının sonunda Nevşah Fidan Karamehmet’e teşekkür plaketi verdi.

1Galeri

Elvan Sarpkan

2Galeri

Gülşen Ceylan

3Galeri

Esra Ertuğ, Oya Efe

4Galeri

Nihan Yıldırım

5Galeri

Nilüfer Demirbaş

6Galeri

Yeliz Sarı

7Galeri

Zernur Meriç, Selen Türkel

8Galeri

Nilgün Yüksel

9Galeri

Müjgan Baykal

10Galeri

Aslı Acar

11Galeri

Ayça Tayar

12Galeri

Beril Baylan, Burçak Beysel, Güzin Yılmaz, Çiğdem Karagöz, Gülşen Ceylan, Nevşah Fidan Karamehmet, Özlem Can, Sinem Boyacı, Serap Avcı

13Galeri

Birgül Ay

14Galeri

Didem Altay

15Galeri

Ebru Boztekin

16Galeri

Elif Nasyalçın

17Galeri

Bilge Manas, Elvan Sarpkan, Nevşah Fidan Karamehmet, Gülşen Ceylan, Çiğdem Karagöz

18Galeri

Hülya Korgavuş, Melike Fatma Kamacı, Ahu Alnıpak, Didem Çelik

19Galeri

Jülide Öztezcan

20Galeri

Nevin Tuzlacıoğlu

21Galeri

Sinem Boyacı, Nevşah Fidan Karamehmet, Özlem Can, Hülya Cihan, Oya Taner

22Galeri

Nevşah Fidan Karamehmet, Özlem Can

23Galeri

Nevşah Fidan Karamehmet ve Bursalı nefes koçları; Filiz Bakan, Sinem Boyacı, Ferrah Gülgür, Nesrin Akgün, Ebru Boztekin, Nuran Alagöz

24Galeri

Nevşah Fidan Karamehmet, Niüfer Lions’un konuğu oldu.

25Galeri

Nilüfer Lions Kulübü Yönetim Kurulu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz