Ana Sayfa Stiller & Trendler Burcu Esmersoy’la kırmızı gece

Burcu Esmersoy’la kırmızı gece

Burcu Esmersoy’un ev sahipliğinde düzenlenen “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programının ikinci sezon tanıtım gecesi, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu. 

 Ekranların sevilen yüzüBurcu Esmersoy, sunuculuğunu da üstlendiği “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programının ikinci sezon tanıtım gecesine evsahipliği yaptı.Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen geceye, aralarında , Lal Denizli, Pınar Sabancı, Çiğdem Kayalı,Emre- Miray Çapa, Eliz Sakuçoğlu, Pelin Akad, Zeynep Tosun, Serap Dindar’ın da bulunduğu, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü katıldı. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un konuşmasıyla başlayan gece, “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programı kapsamında daha önce gidilen rotalardan fotoğraflar ile bu sezon gidilecek çok özel rotalardan oluşan görsel bir şovla devam etti. Gecede DJ Can Hatipoğlu ve keman sanatçısı Ceren Aksan da muhteşem performanslarıyla davetlilere keyifli anlar yaşattı.

 Burcu Esmersoy’dan dopdolu seyahat programı

Burcu Esmersoy’un sunduğu “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” seyahat programında alışılagelmiş ve popüler yurtdışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerleri konu alınıyor. Vodafone Red’in katkılarıyla yayınlanan programda, bu bölgelere ilişkin tarihsel ve kültürel bilgiler sunuluyor; izleyicilere daha keyifli bir tatil geçirmeleri için çok özel tüyolar veriliyor. Programda, Esmersoy’a Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz ve National Geographic Traveler Dergisi editörleri eşlik ediyor. Toplam 6 ülkeyi ziyaret edecek olan Esmersoy ve ekibi, ilk bölümde izleyicilere limanı, kanalları, tarihi binaları ve hareketli caddeleriyle ünlü Kopenhag şehrini tanıttı. Seyahatseverler, “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” ile gezilecek rotaları Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edebiliyor, eşzamanlı olarak da National Geographic hesaplarından hem ekibin, hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişebiliyor. “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” seyahatleri, Vodafone Red’in sunduğu diğer seyahat ayrıcalıklarıyla daha keyifli hale geliyor.

 Dijital hayatın keyfini sunuyor

Vodafone Red, sadece tarifelerden oluşan bir dünya değil. Vodafone Red’lilere, seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda birçok ayrıcalık sunuluyor. Vodafone Red, 104 ülkede geçerli tarifeler, yurt dışıyla yur tiçi gibi konuşma imkânı, Türkiye’den 23 Vodafone ülkesini hiçbir ücret ödemeden arama özgürlüğü, hava limanına özel şoförlü VIP transferle ulaşma, hava limanında özel yolcu salonunu indirimli kullanma, hava limanında hızlı geçiş yapabilme ve marka indirimleri gibi ayrıcalıklarla müşterilerine dijital hayatın keyfini sunuyor.

1Galeri

Altın Mimir

2Galeri

Arzu Özal

3Galeri

Aslı Turanlı

4Galeri

Aslıhan Karalar

5Galeri

Ayşegül Kayabay

6Galeri

Berat Aşıcıoğlu

7Galeri

Burcu Binici

8Galeri

Burcu Esmersoy

9Galeri

Çiğdem Kayalı

10Galeri

Eliz Sakuçoğlu

11Galeri

Emre-Miray Çapa

12Galeri

Engin Aksoy, Burcu Esmersoy

13Galeri

Ersin Düzen

14Galeri

Kendi, Elif Erdem, Uğur Batur

15Galeri

Lal Denizli

16Galeri

Mert Vidinli

17Galeri

Nazan Cihan

18Galeri

Pelin Akad

19Galeri

Pınar Sabancı

20Galeri

Poyraz, Eliz Sakuçoğlu

21Galeri

Serap Dindar

22Galeri

Sibel Arna

23Galeri

Sinem Yıldırımı

24Galeri

Şahnaz Çakırlap

25Galeri

Şansım Adalı

26Galeri

Tuğçe Aziz

27Galeri

Umut Eker

28Galeri

Yasemin Şefkatli

29Galeri

Zeynep Tosun

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz