Ana Sayfa Davetler Begüm Khan’ın özel mücevherleri muhteşem çiçeklerle bir arada

Begüm Khan’ın özel mücevherleri muhteşem çiçeklerle bir arada

Benzersiz mücevherlerin tasarımcısı Begüm Kıroğlu, en sevilen koleksiyonlarından “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunun yeni üyelerini özel bir davet ile tanıttı.

Begüm Kıroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen davete Bettina Hakko, Özge Özpirinçci, Pınar Sabancı,  Serdar Gülgün, Feryal Gülman, Yağmur Tanrısevsin, Serra Türker, Hatice Aslan,  Burcu Şendir, Emre Ergani, Buse Bayraktar Üçer, Neva Dürüst, Daphne Behar, İpek Özmen Develi, Emirhan Hotiç, Ümit Karalar Gökmen, İlkem Öztürk, Asena Sarıbatur, Sibel Gülgün, Billur Saatçi, Bilge Yenigül katıldı.

BURCU ŞENDİR

BETİNA HAKKO

FERYAL GÜLMAN

CANSU PEKER, SİBEL GÜLGÜN, ARZU PEKER

BİLGE YENİGÜL, ERTUĞRUL TABAN

BİLLUR SAATÇİ

DAPHNE BEHAR

Davette, Buse Bayraktar Üçer’in sahibi olduğu Ribbon Flowers iş birliği ile Begüm’s Botanical Garden koleksiyonunda ilham alınarak hazırlanan çiçek atölyesinde konuklar çiçeklerin dilinden kişiye özel hazırlanan broşlar ile baharı karşıladılar. Büyüleyici Begüm Khan ailesinin yeni üyeleri, markanın başrolündeki böcekler ile onlara ev sahipliği yapan çiçeklerin aşkını dışa vuruyor. Çiçeklerle çalışmaktan ve onların hayal dünyalarına dahil olmaktan heyecan duyan Begüm Kıroğlu, klasikleşen “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunu, eklediği yeni yüzük tasarımları ile tamamlıyor.

EMİRHAN HOTİÇ

EMRE ERGANİ

HATİCE ASLAN

İLKEM ÖZTÜRK

İPEK ÖZMEN DEVELİ

Tasarımcının, “İçerisinde kurbağaların, böceklerin, sineklerin ve farelerin yaşadığı Begüm Khan ekosisteminin yaşam alanı.” olarak tanımladığı, ikonik “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonuna eklenen yeni yüzüklerin ile nadir parçaların her zamanki gibi eşsizliği ve kalitesi ön planda tutuluyor.  Bu benzersiz parçalar bronz ve gümüş üzeri 24 ayar altın kaplama ve kristallerle hayat buluyor. “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunun yeni üyeleri sizi bahar aylarında etrafınızı çiçek kokularının sardığı rüya gibi bir dünyaya götürmeye hazırlanıyor.

NEVA DÜRÜST

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

PINAR SABANCI

SERDAR GÜLGÜN

SERRA TÜRKER

ÜMİT KARALAR GÖKMEN

YAĞMUR TANRISEVSİN

ASENA SARIBATUR

BEGÜM KIROĞLU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz