Ana Sayfa Güncel Asmadan ikinci şubeyi Eskişehir’e açtı

Asmadan ikinci şubeyi Eskişehir’e açtı

Türkiye’nin alanında “tek” şarap temalı restoranı Asmadan Enoteca&Bistro, ikinci şubesini Eskişehir’in yeni yaşam ve eğlence merkezi Cassaba Modern’de açtı.

“Herkes güzel yemek yesin, güzel müzik dinlesin, güzel şarap içsin diye” mottosu ile yola çıkan Asmadan’ın kurucularından Erdoğan Demir, Podyumpark’ın ardından ikinci şubesinin açılış konuşmasında konseptin fikir annesi eşi Figen Demir’e, mekan konseptinin yaratıcısı başarılı mimar Seçil Bulcan Ürküt’e, ortağı ve Rollmech Automotive Genel Müdürü Şebnem Yalçınkaya Efecik’e destekleri için teşekkür etti.

Eskişehir’e inanıyoruz

Demir sözlerine şöyle devam etti; “Türkiye’nin en geniş yerli ve yabancı şarap kavı ile özel lezzetlere kolayca erişebileceğiniz, hem keyifli vakit geçirirken hem de alışveriş yapabileceğiniz Bursa’nın tek Enoteca konseptli restoranı olarak büyük bir başarıya imza attık. Şimdi de örnek belediyecilik anlayışı, enerjik genç kitlesi ve renkli eğlence hayatıyla öne çıkan Eskişehir’de çok inandığımız bir proje olan Cassaba Modern içinde yerimizi aldık”.

Çok sayıda davetli katıldı

Erdoğan Demir, tadım geceleri ve diğer organizasyonlarla hem kendi üretimleri hem de yeri ve yabancı butik şarap çeşitlerini Eskişehirlilere ulaştırarak farklarını bu şehirde de ortaya koyacaklarını söyledi. Açılışa, Eskişehir’in ticaret, eğlence, akademi ve cemiyet hayatından pek çok sima yoğun ilgi gösterirken özel şaraplara eşlik eden eşsiz menünün sahibi ünlü şef Murat Bozok ve Bursa’dan çok sayıda davetli de bu özel günde Asmadan ekibini yalnız bırakmadı. Açılışta Güneş Özgeç ve orkestrası da misafirlere keyifli anlar yaşattı. Asmadan Enoteca&Bistro özel ve kurumsal toplantılara, organizasyonlara ev sahipliği yapılabilecek mahzeni, kış bahçesi, terası, dış ve iç mekanı ile farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap ediyor.  

1Galeri

Erdoğan Demir, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç

2Galeri

Güneş Özgeç ve orkestrası açılışta mini bir konser verdi.

3Galeri

Balkantürksiad Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Şakir, Erdoğan Demir, Seçil Bulcan, Balkantürksiad Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan

4Galeri

Asmadan Kış Bahçesi

5Galeri

Asmadan Kış Bahçesi

6Galeri

Asmadan Mahzen

7Galeri

Asmadan Şarküteri

8Galeri

Asmadan Şarküteri

9Galeri

Bize Proje Geliştirme ekibi

10Galeri

Erdoğan, Figen Demir, Murat Bozok, Şebnem Y.Efecik, Seçil Bulcan

11Galeri

Asmadan Şarap-Şarküteri-Market

12Galeri

Şebnem Y.Efecik, Erdoğan Demir, Ahmet Ataç, Hulusi Zaim Buyan

13Galeri

Erdoğan Demir, Şebnem Y.Efecik, Murat Bozok, Seçil Bulcan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz