Ana Sayfa Güncel Annelere göz sağlığının önemi anlatıldı

Annelere göz sağlığının önemi anlatıldı

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi Çekirge Ramada Hotel’de gerçekleştirilen olağan toplantısında Göz Hastalıkları-Cerrahi Uzmanı Dr. Murat Moray’ı ağırladı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Sibel Gönülkırmaz, ardından Dr. Murat Moray’ı kürsüye davet etti. Dr. Murat Moray, ‘Yaş alma ile birlikte gelişen göz hastalıkları’ konulu sunumunda ‘Yaşlılık döneminde en sık karışılan göz hastalıkları ve yaşlılık döneminde ortaya çıkan fizyolojik değişiklikler, katarakt, glokom, sarı nokta hastalığı, diabetik retinopati gibi hastalıklar da erken tanı ve tedavinin önemine dikkat çekti. Sunumunun ardından Başkan Sibel Gönülkırmaz tarafından katılımları ve başarılı sunumundan dolayı Dr. Murat Moray’a teşekkür belgesi takdim etti.

1Galeri

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz.

2Galeri

Özlem Zıngır

3Galeri

Sema Güzelkazaz

4Galeri

Hale Tanca Sivrioğlu

5Galeri

Ülfet Çetin Öztürk

6Galeri

Filiz Yediler

7Galeri

Sibel İstanbullu

8Galeri

Sevim Dikici

9Galeri

Hande Gençosman

10Galeri

Gülcan Erk

11Galeri

Serap Mercan

12Galeri

Periha Evke, Hatice Türe, Fatma Öztürk

13Galeri

Dr. Murat Moray, ‘Yaş alma ile birlikte gelişen göz hastalıkları’ konulu sunumunda ‘Yaşlılık döneminde en sık karışılan göz hastalıkları ve yaşlılık döneminde ortaya çıkan fizyolojik değişiklikler, katarakt, glokom, sarı nokta hastalığı, diabetik retinopati gibi hastalıklar da erken tanı ve tedavinin önemine dikkat çekti.

14Galeri

Dr. Murat Moray soru cevap şeklinde devam eden toplantı da göz hastalıkları ve erken teşhisin önemini vurgulayan konu üzerine açıklamalar yaptı.

15Galeri

Sunumunun ardından Başkan Sibel Gönülkırmaz tarafından katılımları ve başarılı sunumundan dolayı Dr. Murat Moray’a teşekkür belgesi takdim etti.

16Galeri

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi Cekirge Rama Hotel’in ev sahiplğinde gerçekleştirilen olağan toplantısında Göz Hastalıkları-Cerrahi Uzmanı Dr. Murat Moray’ı ağırladı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz