Ana Sayfa Davetler Yeni şubeye ünlü akını

Yeni şubeye ünlü akını

Merz Aesthetics Türkiye resmi distribütörü Royal Md’nin kliniği Golden Black Clinic; Nişantaşı, Adana ve Gaziantep’ten sonra dördüncü şubesini Etiler’de açtı.

Mehmet Tosmur’un kurucusu olduğu Golden Black Clinic Etiler şubesi şık bir davetle kapılarını açtı. Projehane kurucu ortağı Bilge Kuru ev sahipliğindeki açılış davetine Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Siren Ertan, Öznur Yakın, Cansen Yeni Kut,Aslı Hünel,  Ece Vahapoğlu, Serap Sarı, Eda Erdoğan, Berrin Ak, Altın Mimir, Esra Pepe, Arzu Kunt, Eda Güzelcik, Ceylan Çuhadaroğlu, Elif Karadayı, Beliz Bektaş, İlkem Öztürk, Ebru Çetinkaya, Meyra Ilıcak, Sinan Özen, Neslihan Torun Kaya, Zerrin Kılıç, Cihan Şensözlü gibi ünlü isimler de katıldı.

Ece Vahapoğlu

Eda Erdoğan

Elif Karadayı

Esra Pepe, Ebru Cesur

İlkem Öztürk

Mehmet-Saniye Tosmur, Pervin Ersoy, Bilge Kuru

Meyra Ilıcak

Neslihan Torun Kaya, Zerrin Kılıç

Öznur Yakın

Serap Sarı

Golden Black Clinic Etiler, uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen ameliyatlı estetik işlemlerin yanı sıra, son teknoloji cihazlar ve profesyonel ekibiyle mezoterapi, botoks, dolgu, ameliyatsız yüz germe, cilt bakımı gibi hizmetler sunacak. Türkiye’de tek yerli havyar üretimi yapan, gerçek havyar özlü içeriğe sahip cilt bakım ürünleriyle hizmet veren Golden Black Clinic, yeni şubesinde de kaliteli hizmetle misafirlerini ağırlayacak.

Siren Ertan

Altın Mimir

Arzu Kunt

Aslı Hünel

Beliz Bektaş

Berrin Ak

Cansen Yeni Kut

Ceylan Çuhadaroğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz