Ana Sayfa Davetler Ünlü Spa merkezinden yeni şube

Ünlü Spa merkezinden yeni şube

Sektörde 20 yıldan fazla süredir hizmet veren Sanitas SPA&Welness, 13. şubesini Kemer Country Club’ta açtı. 

Açılış törenine Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in eşi Revna Demirören, Projehane Yöneticisi Bilge Kuru, Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Genel Başkanı Nilüfer Çevikel’in yanı sıra Nilgün Belgün, Saba Tümer, Hülya Kalyoncu, Şükran Güzeliş, Merva Bilginer, Öznur Yakın, İlkem Topçuoğlu, Sinem Eriş, Altın Mimir, Suzan Toplusoy, Esra Pepe ve Handan Güney katıldı.

Sağlıklı yaşamın buluşma noktası 

SPA, hamam, masaj, fizyoterapi, kış bakımları başta olmak üzere merkezde yapılan uygulamaları davetlilere tanıtan Sanitas SPA & Wellnes sahibi Şebnem Akman Balta “Kemer Country Club’ta olmak bizim için gerçekten bir ayrıcalık. Markamızı konumlandırdığımız noktalar zaten Türkiye’nin en özel noktaları. Burada olmaktan çok mutluyuz. Sağlıklı yaşam adına insanların kendi yaşam şekillerini değiştirmelerini ve burayı sağlıklı yaşam merkezi olarak bir buluşma noktası olarak görmelerini isterim. Herkesi burada görmek bizi mutlu eder” dedi.

‘Kadınlar, ekonomiye katkı sunuyor’

Kadınların ekonomiye katkısının artacağını belirten Projehane Yöneticisi Bilge Kuru, “Burada ev sahipliğinde bulunuyoruz. Kadın girişimcileri destekleyici projelere tam destek veriyoruz. Sanatçı dostlarımız da bize desteklerini gösterdiler, yalnız bırakmadılar. Bir iş kadınının açtığı merkezde bulunuyoruz ve gurur duyuyoruz. Kadın girişimciler burada birbirlerine desteklerini gösteriyorlar. Gerçek kraliçeler birbirinin tacını düzeltir diyoruz. Bu mottoyla biz de birbirimize destek veriyoruz. Bu pandemi sürecini de en kısa zamanda atlatıp ekonomiye katkıda bulunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

‘Değer katacak’

Kadın girişimcilerin önemine dikkat çeken Pervin Ersoy ise “Çok güzel bir merkezin açılışındayız. Pandemi nedeniyle uzun bir süredir ayrı kalmıştık. Buraya gelen katılımcılarında aşılarının tam olmasıyla rahat bir buluşma ve etkinlik düzenleme şansımız oldu. Kadın girişimcilerin bir arada olmasından mutluluk duyuyorum” dedi. Sanitas SPA’nın, Kemer Country Clup’a çok büyük değer katacağına inandığını belirten Revna Demirören de “Kemer Country Clup’ta Sanitas SPA işbirliği ile çok güzel bir gün geçiriyoruz. Misafirlerimizi de burada ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.

‘Dünyada temsil ediyoruz’

Kadın girişimcileri her zaman desteklediklerini aktaran, TÜGİAD Genel Başkanı Nilüfer Çevikel “Biz başından beri kadın girişimcileri ve kadın iş insanlarını ve lider kadınları destekliyoruz. Kadınlar iş dünyasında bulunmalı. Cumhuriyetin ilanından itibaren kadınlar her zaman çalışıyor. Girişimci kadınlar iş dünyasında söz sahibi olmalı. Biz sadece yaptığımız işlerle ülkemizi dünyada temsil ediyoruz. Şahsım olarak toplamda 70 ülkeye ihracat yapıyorum. Türk kadınını dünyada temsil etmemiz gerekiyor” dedi

‘Birbirimize destek oluyoruz’

Sunucu Saba Tümer de pandemi döneminde çok hareketsiz kaldığını ve kan dolaşımını hızlandırmak için de masajın şart olduğuna dikkat çekerek “Bugün burada güzel merkezin açılışındayız. Birazdan biz de masajlarımızı yaptıracağız. Kadın girişimcilerin her zaman arkasındayız. Kadının, kadına destek olması gerekiyor. Genelde bu laf her zaman söyleniyor ama lafta kalıyor. Biz burada gerçekten birbirimize destek oluyoruz” ifadelerini kullandı. Sanatçı Nilgün Belgün ise şunları söyledi: “SPA’da ben zaten masaj çok severim. Masaj için önemi var, sağlık için, güzellik için, her şey için SPA çok değerli benim için. Bugün de çok güzel, SPA’nın açılışına geldik Kemer Country’de. Şimdi daha yakından göreceğiz.”

1Galeri

Suzan Toplusoy

2Galeri

Sevgi Zeren

3Galeri

Sinem Eriş

4Galeri

Şebnem Akman Balta, Bilge Kuru

5Galeri

Saba Tümer

6Galeri

Pervin Ersoy

7Galeri

Öznur Yakın

8Galeri

Nilüfer Çevikel

9Galeri

Çiçek Güney

10Galeri

Altın Mimir, Şükran Güzeliş

11Galeri

Ebru Kumova

12Galeri

Hülya Kalyoncu

13Galeri

İlkem Topçuoğlu

14Galeri

Nilgün Belgün, Saba Tümer

15Galeri

Handan Güney, Esra Pepe

16Galeri

Esra Erdem

17Galeri

Şebnem Akman Balta, Revna Demirören, Nilgün Belgün, Saba Tümer, Pervin Ersoy, Bilge Kuru

18Galeri

Sanem İçil

19Galeri

Şebnem Akman Balta

20Galeri

Sevgi Zeren, Hülya Kalyoncu

21Galeri

Şebnem Akman Balta, Revna Demirören, Pervin Ersoy, Bilge Kuru

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz