Ana Sayfa Güncel Raisa&Vanessa ve adl’den modada güç birliği

Raisa&Vanessa ve adl’den modada güç birliği

Kadın modasının öncüsü adL ile güçlü ve özgür kadın imajıyla modayı farklı kılan Raisa Vanessa markalarının bir araya gelerek hazırladığı adL x Raisa Vanessa koleksiyonu özel bir defile ile tanıtıldı. 

Kadının özgür ruhunun 90’ların ışıltısıyla sunan adL X Rasia Vanessa koleksiyonu Adil Işık Group Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık ve Raisa – Vanessa Sason ev sahipliğinde gerçekleşen defileye katılanlar arasında Aslıhan Doğan, Ceylan Çapa, Pınar Sabancı, Dila Tarkan, Hande Ataizi, Emine Ün, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Mert Aslan ve Ece Sükan gibi moda dünyasından isimler yer aldı.

Türkiye’nin kadın modasında öncü perakende markası adL ile doğallıkla şık, feminen ve özgün görünmek isteyen kadın için tasarlayan Raisa Vanessa, kadının gücünü ve asil duruşunu yansıttığı adLx Raisa Vanessa koleksiyonunu özel bir defile ile tanıttı. Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen defileye ev sahipliği yapan Adil Işık Group Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık; “adL olarak kadınların ruhuna dokunan ve onların her anına eşlik eden tasarımlar sunan bir marka olarak bu koleksiyonu yine onlara ithaf etmekten mutluyuz. Kadının özgür ruhuna her zaman hitap eden ve özgünlükle buluşturan Raisa Vanessa ile bu iş birliğini yapmak ise son derece gurur verici” olduğunu söyledi.  adL x Raisa Vanessa koleksiyonunu güçlü kadın ruhunun feminen çizgileriyle yorumlayan Raisa Sason ve Vanessa Sason ise; “Kadın modasında öncü olan adL ile bu işbirliğini yapmak bizim için de heyecan vericiydi. Umuyoruz istediğimiz duyguları adL’nin dünyasıyla birlikte aktarma şansımız olmuştur” dedi.

Raisa Vanessa’nın adL’nin renkli ve canlı dünyasının yeniden yorumlandığı adL x Raisa Vanessa koleksiyonu 90’ların ışıltısını, geçmişten ilham alan renk paletleri, geleceğin formlarına aktaran tasarımlarıyla zamansız bir yolculuğa çıkarıyor.

1Galeri

Aslıhan Doğan Turan

2Galeri

Berrin Ak

3Galeri

Raisa, Vanessa Sason, Zehra Işık

4Galeri

Sedef Gali

5Galeri

Sibil Çetinkaya

6Galeri

Sitare Kalyoncuoğlu

7Galeri

Tuğçe Peksayar

8Galeri

Yasemin Sadıkoğlu

9Galeri

10Galeri

Zehra Işık, Mert Aslan

11Galeri

Pınar Sabancı

12Galeri

Petek Ertüre

13Galeri

Nil Ninat

14Galeri

İpek Görmüş

15Galeri

Hande Ataizi, Ece Sükan

16Galeri

Rachel Araz Kiresepi

17Galeri

Emine Ün

18Galeri

Füsun Kuran

19Galeri

Eda Gürkaynak

20Galeri

Günsel Ülkü

21Galeri

Dila Tarkan

22Galeri

Ceylan Çapa

23Galeri

Buket Aydın

24Galeri

Berat Aşıcıoğlu

25Galeri

Arzu Kunt

26Galeri

Altın Mimir

27Galeri

Deren Talu

28Galeri

Derin Talu

29Galeri

Alican-Cansu, Can Işık

30Galeri

Dinç Aydoğdu, Hande Ataizi

31Galeri

Duygu, Emine Ün

32Galeri

Ece Sükan

33Galeri

Zehra, Emre Işık

34Galeri

Alican-Cansu-Can-Emre Işık

35Galeri

Raisa Vanessa, kadının gücünü ve asil duruşunu yansıttığı adLx Raisa Vanessa koleksiyonunu Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen özel bir defile ile tanıttı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz