Ana Sayfa Güncel Pırıl Çetindoğan’ın yeni heyecanı

Pırıl Çetindoğan’ın yeni heyecanı

Demet Sabancı-Cengiz Çetindoğan çiftinin kızı Pırıl Çetindoğan yeni markasını digital platforma tanıttı.

“Kimseden habersiz biriktirdiğim parayla marka kurdum” diyerek heyecanını paylaşan Pırıl Çetindoğan Neta ismini verdiği markasıyla ilgili şunları söyledi; “Çok heyecanlıyım! Nasıl başlasam bilemedim. Bir kaç aydır üzerinde çalışıyorum, tek başıma yaptığım için her şeyini çok zaman alıyordu ama bugün bitti. Ben kendim, kimseden habersiz, biriktirdiğim para ile bir marka kurdum. Ailemin bile dün haberi oldu. Tek başıma ne yapabileceğimi görmek istedim, desteksiz başarmak istedim. Kendim verdiğim emek için çok mutluyum, umarım siz de çok beğenirsiniz. Bu küçük kurduğum markanın hep beraber sizinle birlikte büyümesi dileğiyle.”

1Galeri

Biriktirdiği paralarla kurduğu markasını tanıtan Çetindoğan’a annesi Demet Sabancı Çetindoğan, Arzu Sabancı ve Hakan Sabancı ve Pınar Sabancı’dan da destek geldi.  

2Galeri

“Kimseden habersiz biriktirdiğim parayla marka kurdum” diyerek heyecanını paylaşan Pırıl Çetindoğan markasına Neta ismini verdi.

3Galeri

“Tek başıma ne yapabileceğimi görmek istedim, desteksiz başarmak istedim. Kendim verdiğim emek için çok mutluyum, umarım siz de çok beğenirsiniz.”

4Galeri

Yedi yaşından beri resim yapan Pırıl Çetindoğan, ilk sergisini 1998’de Sabancı Sergi Salonu’nda açmıştı. Çetindoğan, Galeri Selvin ve Tokyo NHK Part Studio Gallery’de iki ayrı sergi açmıştı.

5Galeri

“Çok heyecanlıyım! Nasıl başlasam bilemedim. Bir kaç aydır üzerinde çalışıyorum, tek başıma yaptığım için her şeyini çok zaman alıyordu ama bugün bitti.”

6Galeri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz