Ana Sayfa Güncel Nilüfer Lions’tan vefa örneği

Nilüfer Lions’tan vefa örneği

Niüfer Lions, 2019 yılının ilk toplantısını İlkay Akbaş’ın ev sahipliğinde Gönlüferah Otel’de yaptı. Derneğin kurucu başkanı Kıvılcım Keleşoğlu ve üyeler yılın ilk toplantısında unutulmadı.

Başkanlıkta 6 ayı dolduran Özlem Can, geride kalan zaman diliminde yapılan faaliyetleri hazırladığı bir sunumla anlattı. Toplantıya 118-K / 2018-2019 hizmet dönemi genel yönetmeni Dursun Özbey, Nilüfer Leo Kulübü Başkanı Direnç Durmuş, 36.Ulusal Leo Formu Başkanı Alper Uysal, 118-K Yönetim Çevresi Başkanı Alper Kaan Kunlar da katıldı.

Kurucu üyelere teşekkür

Derneği 39. Dönem başkanı Özlem Can, konuşmasının ardından derneğin kurucu üyelerini de sahneye davet ederek teşekkür etti.  Bursa Lionnes Kulübü Kurucu Başkanı Kıvılcım Keleşoğlu ve kurucu üyeler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.  Davetliler, kurucu başkan ve üyeleri uzun süre alkışladı. Nilüfer Lions’un 2019 yılındaki ilk toplantısının diğer konukları da Duyum İşitme Engeliler Ortaokulu Müdürü Türkan Caner, resim öğretmeni Zeynep Karagöz ile Barış Afişi yarışmasına resimleriyle katılan Meryem Çankaya ve Furkan Yıldırım’dı. Barış Afişi yarışmasında Nilüfer Lions’u temsil ederek Türkiye ikincisi ve 118 K birincisi olan Meryem Çankaya’nın yaptığı resmin de yer aldığı takvim üyelere verildi. Özlem Can, öğrenciler ve öğretmenlerini kürsüye davet ederek bir anı olması dileğiyle hediye verdi. Özlem Can’ın ardından Dursun Özbey de öğrencilere hediyeler verdi. Davetin ev sahipliğini yapan İlkay Akbaş öğretmenler ve öğrencilerini otelde bir yemekte misafir etmek istediklerini söyledi.  Kurucu Başkan Kıvılcım Keleşoğlu ve üyeler daha sonra hep birlikte pasta kesti.

1Galeri

Zeynep Altıntop

2Galeri

Neşe Baklacıoğlu

3Galeri

Necla Orhan

4Galeri

Müge Mataracı

5Galeri

İsmihan Kesim

6Galeri

İlkay Akbaş

7Galeri

Nilüfer Lions Kermes Komitesi

8Galeri

Gülay Toy

9Galeri

Çiğdem Gerçeksi

10Galeri

Oya İzmirli

11Galeri

Orkide Alakoç

12Galeri

Zeynep Aysan

13Galeri

Dilek İyigüllü

14Galeri

Ayşe Müge Öztürk

15Galeri

Özlem Can, İlkay Akbaş’a ev sahipliği için teşekkür etti.

16Galeri

Ayşe Aktaş, Özlem Can

17Galeri

Kurucu başkan Kıvılcım Keleşoğlu ve kurucu üyeler objektiflere böyle gülümsedi.

18Galeri

Kurucu başkan Kıvılcım Keleşoğlu ve kurucu üyeler objektiflere böyle gülümsedi.

19Galeri

Duyum İşitme Engeliler Ortaokulu Müdürü Türkan Caner, resim öğretmeni Zeynep Karagöz ile Barış Afişi yarışmasına resimleriyle katılan Meryem Çankaya ve Furkan Yıldırım da toplantının konukları arasındaydı.

20Galeri

Dursun Özbey ve Özlem Can, Duyum İşitme Engeliler Ortaokulu Müdürü Türkan Caner, resim öğretmeni Zeynep Karagöz ile Barış Afişi yarışmasına resimleriyle katılan Meryem Çankaya ve Furkan Yıldırım’a çeşitli hediyeler verdi.

21Galeri

Derneğin kurucu başkanı ve üyeler yılın ilk toplantısında özel olarak hazırlanan pastayı hep birlikte kesti.

22Galeri

Derneğin kurucu başkanı ve üyeler yılın ilk toplantısında özel olarak hazırlanan pastayı hep birlikte kesti.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz