Ana Sayfa Güncel Masterchef’te Bursa rüzgârı

Masterchef’te Bursa rüzgârı

Son dönemin popüler yarışması Masterchef Türkiye Bursa’ya konuk oldu. Programın çekimleri Tophane Saat Kulesi’nin de içinde olduğu Tophane Parkı’nda yapıldı.

Ülkemizin gastronomisiyle ünlü şehirlerinde dış çekimler yapan Masterchef Türkiye bu hafta Bursa’daydı. Şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna takımlardan Bursa’ya özgü lezzetlerden Muradiye çorbası, baklalı zeytinyağlı enginar, pideli köfte, kestaneli pilav ve süt helvası istedi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursasporlu eski Milli futbolcu Sercan Yıldırım’ın da konuk olduğu programda tanıdık yüzler jüri üyeliği yaptı. DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, Kebapçı İskender Yönetim Kurulu Üyesi İskender İskenderoğlu, ünlü şarkıcı Fettah Can, Özen Yemek Sanayii’nin ikinci kuşak temsilcisi Abidin Şakir Özen programda jüri üyeliği yaptı ve yemeklere puan verdi.

1Galeri

2Galeri

İskender İskenderoğlu

3Galeri

Nilüfer Çevikel

 

4Galeri

Turgay Güler

5Galeri

Danilo Zanna, İskender İskenderoğlu, Somer Sivrioğlu

6Galeri

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş jüri üyelerine Bursa bıçağı hediye etti.

7Galeri

Sercan Yıldırım jüri üyelerine ve programın yapımcısı İrem Kanan’a yeni açtığı futbol akademinin formalarını hediye etti.

8Galeri

Sercan Yıldırım jüri üyelerine ve programın yapımcısı İrem Kanan’a yeni açtığı futbol akademinin formalarını hediye etti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz