Ana Sayfa Davetler Herbalife, Türkiye’de 25. yılını kutladı

Herbalife, Türkiye’de 25. yılını kutladı

Beslenme alışkanlıklarını iyileştirme misyonuyla kurulan Herbalife, Türkiye’deki 25. yılını; iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok ismin katılımıyla düzenlenen davetle kutladı.

Herbalife’ın Türkiye’de yürüttüğü faaliyetlerin 25. yılını Swissotel Chalet’de düzenlenen görkemli bir davetle kutlandı. Ayşegül Tuncer’in ev sahipliğinde, Herbalife Türkiye Genel Müdürü Naime Yalçın katılımıyla düzenlenen davette iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. Başarılarla dolu 25 yılının kazanımlarının paylaşıldığı davette, Herbalife’ın en sevilen ve en yeni ürünlerini deneme imkânı bulan davetliler, beslenme alışkanlıkları hakkında en güncel bilgileri de aldı.

Mikro girişimcilikte kadınlar fark yaratıyor

Etkinlikte yaptığı konuşmada Herbalife International’ın ABD’de kurulduğu 1980 yılında bu yana hızla büyüdüğünü belirten Herbalife Türkiye Genel Müdürü Naime Yalçın, bugün 95 ülkede 11 bin girişimciyi istihdam eden büyük bir şirket olduklarını söyledi. Türkiye’de ise en büyük başarılarından birinin kadın istihdamına sundukları katkı olduğunun altını çizen Yalçın, şöyle konuştu; “Herbalife ailesinin distribütörleri çoğunlukla kadın ve gençlerden oluşuyor. Çok dinamik, enerjik, güvenilir ve iletişim güçlü bir distribütör ağımız var. Biz onları mikro girişimci olarak konumlandırıyoruz. Mikro girişimcilikte kadınların yarattığı farkı her geçen gün daha çok görüyoruz. Kadınlar iş gücüne katıldıkça sosyal ve kamusal alanda da daha çok söz sahibi oluyor ve yalnızca ekonomide değil toplumsal gelişmeye de katkı sağlıyor.”

Jale Balcı

Mina Karagülle

Naime Yalçın, Ayşegül Tuncer, Başak Özçelik

Neşe Gönül

Neylan Vardar

Seval Bahçıvan

Sibel Kerimoğlu

Aslıhan Sabancı

Begüm Özer

Berrin Ak

Ebru Uygun

Arzu Kunt

Arzu Niziplioğlu

Berrin Zorlu

Görkem Uzunoğlu, Müge Sırmabıyık, Yaşar Başıbüyük

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz