Ana Sayfa İş Dünyası GESİAD Oytun Erbaş’ı konuk etti

GESİAD Oytun Erbaş’ı konuk etti

Genç Sanayici ve İş İnsanları Derneği GESİAD, kasım ayı sinerji toplantısında yüzden fazla bilimsel makalesi yayımlanan Fizyoloji Uzmanı Doç Dr. Oytun Erbaş’I ağırladı.

Çeyrek yüzyılı aşan bir maziye sahip olan GESİAD, sinerji toplantıları aracılığıyla alanlarında uzman pek çok ismi üyeleri ve Bursalılarla buluşturuyor. Derneğin son toplantısının konuğu TÜBİTAK Deneysel Tıp Uzmanı Doç. Dr. Oytun Erbaş’tı. ise Almira Otel’de gerçekleştirilen toplantıya; GESİAD Başkanı Kerim Demiral, MARSİFED Başkanı Ramazan Kaya, BUSİAD Başkanı Ergun Hadi Türkay, BUİKAD Başkanı Oya Eroğlu, GESİAD Kurucu Başkanı M. Orhan Efe, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Naci Şahin, BİSİAD Başkanı Dağhan Uzgur, KALDER Başkanı Erdal Elbay ve ARSİYAD Başkanı Gürsel Durmuş’un yanı sıra GESİAD üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı

Kongreye hazırlık

Gecenin açılışında konuşan GESİAD Başkanı Kerim Demiral, 21 Aralık tarihinde olağan genel kurullarını gerçekleştireceklerini dile getirdi. Demiral,  “Geçen yıl Ocak ayında göreve başladık. Aralık ayında genel kurul var. GESİAD, Türkiye’nin ilk genç SİAD’larından birisi. Burada görev yapmaktan onur duyuyorum. Kurulduğu günden beri duruşu ile saygın bir kuruluştur GESİAD ve inanıyoruz ki Bursa’nın potansiyelini yansıtıyoruz. Geride bırakılan dönemde desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize ve canla başla çalışan yönetim kurulu üyelerime sizlerin huzurunda teşekkür ederim” dedi.

Azı kar çoğu zarar

Konuşmaların ve yeni üyelerin rozetlerinin takılmasının ardından sinerji toplantısının konuğu olan Doç. Dr. Oytun Erbaş, programa katılanlara bir sunum gerçekleştirdi. Her şeyin çoğunun zararlı olduğunu belirten Doç. Dr. Erbaş, “Çok çalışmak çok spor yapmak çok tuzlu yemek yıpratır. Cihazı temiz kullanmak lazım.  İnsan, hayatının kıymetini yoğun bakımda anlar. Onun için hayatınızın kıymetini bilin. Sigara içmeyin. Arada yapmak iyidir. Az az kullanmak daha güzel.  İki paket sigara içmeye akciğer demir olsa dayanmaz. Çok yiyerek uzun yaşayan yok” ifadelerini kullandı.

Uyku önemli

Az uyumanın erken ölüm ve kalp krizi riskini arttığını ve 7 saatten az, 10 saatten fazla uyumamak gerektiğini belirten Erbaş, salonu dolduran Bursalı iş dünyası temsilcilerine “iyi uyuyun” tavsiyesinde bulundu. Doç. Dr. Oytun Erbaş, sunumunda ayrıca iyi bir ebeveyn olmak gibi, aileden geçen rahatsızlıklar gibi pek çok konuda da bilgiler verdi. Sunumun ardından GESİAD Başkanı Kerim emiral tarafından teşekkür plaketi verilen Erbaş’a sürpriz doğum günü kutlaması da yapıldı.

1Galeri

GESİAD Bursa Şubesi Başkanı Kerim Demiral ve eşi Gülçin Demiral

2Galeri

Zehra Yıldırım

3Galeri

Mehmet-Elif-Caner Yediler

4Galeri

Gülçin Bayrak Tüzemen

5Galeri

Osman-Tülay Akın

6Galeri

Mümin-Sevgül Kırcalı

7Galeri

Bülent-Gamze Tüzlen

8Galeri

Yunus-Lina Düzel

9Galeri

Orhan Efe

10Galeri

Ersin Yazıcı

11Galeri

GESİAD Bursa Şubesi Başkanı Kerim Demiral verdiği bilgilerden dolayı Doç.Dr.Oytun Erbaş’a teşekkür plaketi verdi.

12Galeri

Ramazan Kaya

13Galeri

Didem-Malik Altın

14Galeri

Gülcan-Fatih Aksoy

15Galeri

Naci Şahin

16Galeri

Oya Eroğlu

17Galeri

Ergun Hadi Türkay

18Galeri

Alperan Baktemen, Beril Duysak

19Galeri

Filiz-Aytuğ Onur

20Galeri

Serkan-Beril Durmaz

21Galeri

Hakan-Sibel Yermezler

22Galeri

GESİAD’ın son konuğu TÜBİTAK Deneysel Tıp Uzmanı Doç. Dr. Oytun Erbaş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz