Ana Sayfa Güncel Eski tüfekler buluştu

Eski tüfekler buluştu

Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, sahibi olduğu Baia Otel’de Bursa iş dünyasının önemli isimlerini ağırladı.

Bursa iş dünyasının sektörlerinde başarılı olan “marka” isimleri Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez’in ev sahipliğinde bir araya geldi. Sönmez’in turizm sektöründeki yatırımlarından Bursa Baia Hotel’deki buluşmada kimler yoktu ki. Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi duayen turizmci Hayri Yazıcı, Bursaspor eski Başkanı Levent Kızıl, Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kızıl’la birlikte Faruk Aslanoba, Yalçın Sünnetçioğlu, Ergun Ete, Osman Çağalıkoç ve Celal Kolot gibi iş dünyasının tanınmış isimlerinin bir araya geldiği davette eski günler, hatıralar konuşuldu. Celal Sönmez, konukları için özel bir menü hazırlayan Şef Mert Küçüka’yı da misafirleriyle tanıştırdı. Davetliler en kısa zamanda yeniden buluşmak dilekleriyle geceden ayrıldı.

1Galeri

2Galeri

İsmail Öztat, Osman Çağalıkoç

3Galeri

Ergun Ete, Faruk Aslanoba, Cavit Çağlar, Celal Kolot, Levent ve Ömer Kızıl kardeşler, Celal Sönmez, Hayri Yazıcı, Hüseyin Özdilek, Yalçın Sünnetçioğlu ve Osman Çağalıkoç’un katıldığı yemekte eski günler, hatıralar konuşuldu.

4Galeri

Celal Sönmez, konukları için özel bir menü hazırlayan Şef Mert Küçüka’yı misafirleriyle tanıştırdı.

5Galeri

Hayri Yazıcı, Cavit Çağlar

6Galeri

Celal Sönmez, Yalçın Sünnetçioğlu

7Galeri

Hüseyin Özdilek, Levent Kızıl, Celal Kolot, Faruk Aslanoba

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz