Ana Sayfa Davetler Cemiyeti buluşturan lansman

Cemiyeti buluşturan lansman

Alchem Life’ın öne çıkan fitoterapötik ürünü PhytoRelief’in lansmanı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde cemiyet hayatının ünlü isimlerinin bir araya geldiği davetle yapıldı.

Dünyanın lider fitoterapi firması AlcemLife’ın öne çıkan ürünü Phyto Relief, başarılı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde Morini’de gerçekleşen davette tanıtıldı. Cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiren buluşmada, Yeditepe Üniversitesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, bilimsel fitoterapi ve farkındalığını misafirlerle paylaştı. AlchemLife Avrupa Genel Başkanı Recai Özbir de davette fitoterapötik ürünlerle ilgili bilgi verdi. İçeriğinde %100 doğal fitoaktiflerinin bulunduğu fitoterapötik ürün Phyto Relief’in tanıtıldığı buluşmaya Burcu Esmersoy, Arzum Onan, Azra Akın, Hatice Aslan, Pelin Kaya, Dilara Koçak, Melis Ağazat, Rüya Büyüktetik, Billur Saatçi gibi isimler katıldı.

Bitkisel ürünlerden destek alın

Cemiyet hayatından ünlü isimlerin bir araya geldiği davette Prof. Dr. Erdem Yeşilada, mevsim geçişlerinde hastalıklardan korunmak için bitkisel ürünlerden destek alınmasının önemini anlattı. Vücut direncini artırmak için standardize edilmiş%100 doğal fito aktifler içeren takviyelerin kullanılması gerektiği uyarısında bulundu.

PhytoRelief ile 360 derece koruma

Fitoterapi biliminin temellerini dikkate alarak İsviçre’de üretilen ve Avrupa Patent Ofisi’nden tedavi edici nitelikte formülasyon onayı alan PhytoRelief’in içerisinde özel patentli Phytoadvance teknolojisi ile üretilen, standardize edilmiş, %100 doğal nar, zerdeçal ve zencefil özütleri bulunuyor. Pastil formunda üretilen bu yenilikçi ürün, şeker, gluten ve laktoz içermiyor. Böylece veganlar da güvenle kullanabilir. 360 derece koruma sağlayan PhytoRelief, Avrupa ve Amerika’dan sonra artık Türkiye’de olup, sadece eczanelerde satılıyor.

1Galeri

Arzum Onan

2Galeri

Asena Sarıbatur

3Galeri

Ayten Danışman

4Galeri

Azra Akın

5Galeri

Billur Saatçi

6Galeri

Burcu Esmersoy

7Galeri

Dilara Koçak

8Galeri

Elif Mısırlı

9Galeri

Gamze Saraçoğlu

10Galeri

Hatice Aslan

11Galeri

Melis Ağazat

12Galeri

Mert Aslan, Burcu Esmersoy, Recai Özbir

13Galeri

Nihan Peker

14Galeri

Pelin Kaya

15Galeri

Mert Aslan, Erdem Yeşilada

16Galeri

Rüya Büyüktetik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz