Ana Sayfa Güncel Bursa’da cuma gecesi ateşi

Bursa’da cuma gecesi ateşi

Uzun süren yasakların ardından mekânlar yeniden hareketlenirken, Bursa gece hayatında neler oluyor ve kim nerede sahne alıyor sizin için derledik. Bursa’da tercih edilen mekânları gezdik ve kentin gece hayatı raporunu çıkardık.

Ersel NALBANT/Cemiyetbursa.com

1Galeri

Taner / Great Cheff Steak House

Taner ile renkli hafta sonu

Parkora’daki Great Cheff Steak House’ta Taner sahnedeydi. Bursa’da mekanların en kıdemli isimlerinden olan Taner sahne performansıyla yine göz doldurdu.

2Galeri

Bahtiyar Özdemir / Otantik Sahne

Bahtiyar Özdemir mest etti

Güzelyalı Limanı’nda konuklarını ağırlayan Otantik Gemi Otel’in sahnesinde Bahtiyar Özdemir vardı. Otantik Sahne’de performans sergileyen Bahtiyar Özdemir her telden şarkılarıyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

3Galeri

İrfan Özata / David People

İrfan Özata’yla şov zamanı

Parkora David People sahnesinde İrfan Özata vardı. Aralarında Sezen Aksu, Mustafa Ceceli, Demet Akalın, Emre Altuğ’un da bulunduğu birçok şarkıcının konserlerinde ve albümlerinde enstrüman çaldıktan sonra sesini keşfederek şarkıcı olan İrfan Özata davetlilere eğlenceli bir gece yaşattı.

4Galeri

Sezgin Can / Keyifli Bar

Keyifli gece

Nilüfer’in tercih edilen mekânlarından Keyifli Bar davetlilerine adına yakışır bir gece yaşattı. Sezgin Can şarkılarını davetlilerle birlikte söylerken keyifler yerindeydi.

5Galeri

Mehmet Çevik / Çırağan Bademli

Mehmet Çevik’ten dört dörtlük performans

Son dönemde sahnelerin gedikli isimlerinden Mehmet Çevik Çırağan Bademli’de seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla sevenlerini coşturdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz