Ana Sayfa Davetler Bursa’da 30 Ağustos coşkusu

Bursa’da 30 Ağustos coşkusu

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Bursa’da da coşkuyla kutlandı. Bursa Valiliği, Sheraton Otel’de “30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu” düzenledi.

Gün boyu farklı noktalarda etkinlikler yapılırken akşam da Bursa Valiliği tarafından Sheraton Otel’de bir resepsiyon düzenlendi. Bursa Valisi Yakup Canbolat ve eşi Ayşegül Hanım’ın  ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyona, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile askeri ve mülki erkanın yanı sıra STK temsilcileri de katıldı. Resepsiyonda konuşan Vali Canbolat  “30 Ağustos zaferi tarihten silinmek isteyen milletimizin, bilakis tarihe yön vermeye devam edeceğinin en açık mesajlarından biridir. Bu sebeple bu zafer milli belleğimizden asla silinmeyecektir. Bu zaferin mimarları başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimize binlerce kez rahmet diliyorum. Şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, Bursalı vatandaşlarımızın ve siz değerli konuklarımızın Zafer bayramını kutluyor, hepinize katılımlarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Zafer bayramımız kutlu olsun.”  dedi.

1Galeri

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü, tüm yurtta olduğu gibi Bursa’da da coşkuyla kutlandı. Bursa Valiliği, Sheraton Otel’de “30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu” düzenledi.

2Galeri

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Bursa’da da coşkuyla kutlandı. Bursa Valiliği, Sheraton Otel’de “30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu” düzenledi.

3Galeri

Merve-Kıvanç Kerpişçi

4Galeri

Hakan-Figen Saraç

5Galeri

Seyit Mehmet-Özlem Fırat

6Galeri

Hakan Çavuşoğlu

7Galeri

Oktay-Esen Yılmaz

8Galeri

Mustafa Dündar

9Galeri

Sevinç-Alinur Aktaş

10Galeri

Güler-Ergun Güngör

11Galeri

Maide-Süleyman İnan

12Galeri

Lale Yıldız

13Galeri

Gülten-Mesut Mestan

14Galeri

Sevil Pamirol, Şevket Orhan

15Galeri

Oya Eroğlu

16Galeri

Tarık Tezel

17Galeri

Ulviye-Nejat Yahya

18Galeri

Gürsel-Arzu Tan Bayraktutan

19Galeri

Türkan-Yavuz İskenderoğlu

20Galeri

Abdülkadir Ünsal, Burak Çelik, Orhan Mehmet, Sunay Adalı

21Galeri

Alinur Aktaş, Yakup-Ayşegül Canbolat, Sevinç Aktaş

22Galeri

Vali Canbolat, 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel hazırlanan pastayı çocuklarla birlikte kesti.

   

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz