Ana Sayfa Güncel Bursa Inner Wheel Kulübü’nden gençler için mesleki rehberlik paneli

Bursa Inner Wheel Kulübü’nden gençler için mesleki rehberlik paneli

“Kır Çiçekleri” ve farklı okullardan gelen öğrenciler Bursa Inner Wheel Kulübü’nün düzenlediği “Mesleki Rehberlik Paneli”nde buluştu.

Bursa Inner Wheel Kulübü’nün “Öğrenci Liderlik Programı” kapsamında düzenlediği Mesleki Rehberlik Paneli 6 panelist, 87 öğrencinin katılımı, katkıları, soruları ile zenginleşti. Ülkemizin farklı şehirlerinden ÇEK Güler Osman Köseoğlu Yurduna yerleşmiş öğrencilerimiz ile daha da güçlendi. Amacı özgürlük, dostluk, ulusuna ve insanlığa hizmet olan UIW Derneği 242. Bölge Federasyonu Bölge Başkanı İlay Yılmazlar ve Bursa Kulübü üyelerinin katılım sağladığı toplantı sonrası hıdrellez coşkusu yaşandı.

Başkan Gül ATAÇ SAVAŞIR’ın “Sizlerin, ekonomik, siyasi ve sosyal başarıları ile güçleneceğiz.  Bu adımlarınıza bir parça destek olabilmek için burada olan panelistlerimiz Dr. Asuman PAKER, Diş Hekimi Vesile HAMULU, Avukat Mine Rana KAHRAMANOĞLU, Diyetisyen Özlem AYAZ, Mimar Rahmi DEDE, Yazar Ebru ÇALOĞLU, Moderatörümüz UIW Bölge Sekreteri Gülçin DOĞAN’a, destekleyen ve sizlerle burada olan yönetici ve öğretmenlerinize UIW Bursa Kulübü olarak şükranlarımızı sunuyoruz. Sizler geleceğimizsiniz Potansiyelinizi maksimum düzeyde ortaya koyabileceğiniz en uygun mesleği seçebilmenizi, başarılar ile donanmanızı diliyor; Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağanı, 100. yaşına gelen egemenliğimizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramınızı şimdiden kutluyorum.” sözlerinin ardından başlayan panel “Harikalar Yarat” sloganı ve öykü yarışması duyurusu ile sona erdi.

Uzman Diyetisyen Özlem Ayaz

Editör/Yazar Ebru Çaloğlu

Mimar Rahmi Dede

Ebru Çaloğlu “Arkabahçe” isimli kitabını öğrenciler için imzaladı.

Paneli izleyen öğrenciler verilen arada Rahmi Dede’yle mimarlık üzerine bol bol sohbet etti. 

Doktor Asuman Paker

Diş Hekimi Vesile Hamulu

Avukat Mine Rana Kahramanoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz