Ana Sayfa Etkinlikler Alzheimer’a karşı güç birliği

Alzheimer’a karşı güç birliği

Nilüfer Belediyesi-Lions-Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi yararına Balat Ormanı’nda yapılan Lions-Game of Colors Festivali büyük ilgi gördü.

Şenlikte sahne alan Suzan Kardeş, Ecem Boyacı, Pozitive Live Project, Eco Show Ekibi ve daha pek çok sahne gösterisini takip eden katılımcılar keyifli vakit geçirdiler. Pek çok sportif aktivite, şirket yarışmaları, sağlıklı yaşam atölyelerini de içeren festivalde ayrıca ilk kez Foto MotoRally düzenlendi. Trafik kurallarına uyma önceliği ile belirlenen noktaları en kısa sürede tespit ederek geri dönen 35 motosiklet kullanıcısı ile gerçekleşen yarışma katılımcılara heyecanlı anlar yaşattı.

Şehrin yakınında, doğanın içerisinde ve faydalı olabilmek arzusu içerisindeki misafirleri ile yaptıkları çalışmaları paylaşan 118K Lions Federasyonu Başkanı Nükhet Tuzlacıoğlu şenliğe destek veren başta Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem olmak üzere sponsorlara ve organizasyon ekibine plaketlerini verdi. Katılımcı kulüplerin standlarında satışa sunulan el yapımı ürünlerin gelirleri de Nilüfer Belediyesi-Lions-Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi’ne bağışladıkları için memnuniyetini dile getiren Tuzlacıoğlu, ziyaretçilerin ve katılımcıların desteklerinden memnuniyet duyduklarını bildirdi. Bursa’ya hizmet ve asrın hastalığı Alzheimer ile mücadele için her zaman Bursalılar’ın desteklerini beklediklerini söyleyen Nükhet Tuzlacıoğlu Hasta Konuk Evi hepimiz için yapılıyor, desteklerinizle hayat bulacak ve var olacaktır diyerek projenin tamamen bağışlarla yol almakta olduğunu önemle dile getirdi.

1Galeri

2Galeri

3Galeri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz